Alpinista

Feladatok:

  • Vezeték nélküli hálózatok építése

  • Antennák, kültéri egységek telepítése, bontása

  • DC optikai és RF kábelek telepítése, bontása

  • Antennák irányba állítása

  • Mikrohullámú összeköttetések telepítése

  • Elvégzett munkák dokumentálása

Elvárások:

  • Meglévő alpintechnikai OKJ-s végzettség

  • Távközlési tapasztalat, minimum 3év

  • Precíz, megbízható, hatékony munkavégzés

  • informatikai eszközökfelhasználó szintű ismerete

  • csapatmunkára való alkalmasság

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Villamos, vagy elektronikaiközépfokú végzettség

  • Vezetéknélküli szolgáltatók követelményrendszereinek ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmet

  • Szakmai képzések

  • Céges laptop, telefon

  • fiatal csapat

Munkavégzés helye:  Országos munkavégzés

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

BUSINESS LINES