Csoportveztő Technikus

Feladatok:

  • Vezeték nélküli hálózatok építése

  • Távközlési berendezések telepítése

  • Kivitelező csapat irányítása

  • Napi munkafolyamatok kiosztása, ellenőrzése

  • Határidők betartása

  • Fényképes dokumentáció összeállítása

  • Napi riportok készítése

Elvárások:

  • Műszaki, minimum középfokú végzettség

  • Távközlési tapasztalat, minimum 3 év

  • Precíz, megbízható, hatékony munkavégzés

  • Számítástechnikai ismeretek

  • Csoport irányítása

  • Dokumentáció készítése

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Meglévő alpintechnikai OKJ-s végzettség, gyakorlat

  • Villamos, vagy elektronikai,középfokú végzettség

  • csoportvezetői tapasztalat

  • Vezetéknélküli, és vezetékes szolgáltatók követelményrendszereinek ismerete

  • Gyakorlat bázisállomások és mikrohullámú berendezések telepítésében

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet

  • Szakmai képzések

  • Céges laptop, telefon

  • Fiatal csapat

Munkavégzés helye:  Országos munkavégzés

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

BUSINESS LINES