Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres kollégát

Műszaki kontroller

pozícióra szentesi telephelyre

Amivel ez a munkakör hozzájárul tevékenységünkhöz:

  • kivitelezési költségekkel kapcsolatos elemzések elvégzése

  • projektekkel kapcsolatos riportok készítése

  • projekt szám elemzés

  • elemzések eredményeinek prezentálása

  • javaslattétel az optimális kivitelezési erőforrás kihasználásra

  • kapcsolattartás a projektben érintettekkel

  • projektekhez tartozó funkciók teljes körű felügyelete

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Szakirányú minimum középfokú végzettség

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Önálló munkavégzés

  • MS Office készség szintű ismerete

  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • távközlési szektorban szerzett tapasztalat

  • műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet, SZÉP kártyát, vállalati telefont, laptopot biztosítunk

  • Felelősségteljes munkakör és szakmai fejlődési lehetőség

  • Próbaidőt követően home office lehetőség (heti 2 nap)

  • Inspiráló, jó hangulatú csapatban dolgozunk

  • Egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalat vagyunk

Munkavégzés helye:

  • Szentes

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét illetve fizetési igényét az alábbi elérhetőségre!