Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres kollégát

Raktáros

munkakör betöltésére, Budapest, X. kerületi munkahelyre

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktárakba érkező anyagok mennyiségi, minőség átvétele

  • Raktári anyagmozgatások végrehajtása

  • Raktárba érkező anyagigények összekészítése, kiadása

  • Raktári mozgások dokumentálása a számítógépes raktári nyilvántartó rendszerben

  • A raktár rendben és tisztán tartása

  • Alkalmanként a vidéki raktárak közötti anyagmozgatás

  • Szállítási, anyagbeszerzői feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat

  • Targonca kezelői jogosítvány 3312, 3324 gépcsoportra

  • „C” vagy „E” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, magyar cég

  • Fejlődési lehetőség, a fejlesztésben való aktív részvétel

  • Innovatív, modern technológiák

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

  • Jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel vagy gépjárművel

  • Fiatal, családias, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest X.kerület

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét  illetve fizetési igényét az alábbi elérhetőségre!