TÁVKÖZLÉSTECHNIKAI-HÁLÓZAT SZERELŐ

Ha szereted a rugalmas munkavégzést, a változatos helyszíneket, a jó csapatot, érdeklődsz a modern IT és
telekommunikációs technológiák és berendezések után, valamint stabil munkahelyre vágysz, akkor itt a helyed
nálunk. Gyengeáramú átviteltechnikai rendszerek szerelésére, fizikai telepítésére keresünk akár pályakezdő

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózatok telepítése

  • Optikai hálózatok építése, mérése

  • Mikrohullámú összeköttetések telepítése üzembehelyezése

  • Elvégzett munkák dokumentálása

  • Napi riportok készítése

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Magas fokú műszaki érzék

  • Precíz, megbízható, hatékony munkavégzés

  • Csapatmunkában történő eredményes munkavégzés

  • Alapszintű számítógép kezelői ismeretek

  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Távközlési kivitelezéssel, üzemeltetéssel foglalkozó cégeknél megszerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tevékenységünket budapesti vagy szentesi telephelyről indulva országosan végezzük, kül-, illetve beltérben egyaránt,melynek során nagy magasságban végzett munka is előfordul

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!